آمار سايت
مهمان : 33
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 329
ديروز : 707
ماه : 0
سال جاری : 0
 
 
کلمه کلیدی
:
از
تا

فراخوان مشارکت برای برگزاری همایش و برنامه های فرهنگی، اجتماعی در تفرجگاه عینالی

در راستای استفاده از ظرفیت و پتانسیل گردشگری تفرجگاه عینالی و ایجاد نشاط و شادی در شهروندان و مهیمانان عزیز، سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز در نظر دارد در طول سال به مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی بخصوص روزهای تعطیل با مشارکت بخش خصوصی و دولتی همایش و برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی اجرا کند. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی سازمان تماس حاصل فرمایند.
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

اتمام لایروبی استخرها و پمپاژ آب به ارتفاعات عینالی

لایروبی استخر های تفرجگاه عینالی اتمام و پمپاژ آب از استخر واقع در مهرانه رود به ارتفاعات تفرجگاه آغاز شد
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری از

برگزاری جشنواره شب های جمعه عینالی

جشنواره شب های جمعه عینالی ویژه ماه مبارک رمضان در محوطه نگارخانه عینالی برگزار شد ( 28 اردیبهشت ماه 97)
شنبه 29 ارديبهشت 1397

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز:

افزایش سه برابری زائران آستان مقدس امامزادگان عون بن علی و زید بن علی فرصتی برای افزایش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی می باشد.
پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397

بازدید مدیران شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان از تفرجگاه عینالی تبریز

مدیران شرکت" توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان" از شرکت های مطرح در سرمایه گذاری در حوزه صنعت گردشگری به همراه پورمهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی جهت بررسی فرصت های سرمایه گذاری از تفرجگاه عینالی بازدید بعمل آوردند.
پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397

فیروزیان مديرعامل سازمان عون‌بن‌علي:

اتخاذ تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان عزیز در ماه مبارک رمضان

فیروزیان مدیرعامل سازمان عون بن علی شهرداری تبریز: تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مهمانان عزیز بخصوص برای میزبانی از روزه داران در شب های ماه رمضان اتخاذ شده و تفرجگاه عینالی آماده میزبانی در این ایام می باشد
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397

آگهی فراخوان عمومی شناسایی و دعوت از سرمایه گذار در تفرجگاه عینالی

به منظور توسعه شیوه های تشویق سرمایه گذاری و مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی در طرح های توسعه و عمران شهری و جهت استفاده از ایده های نو و مشارکت متخصصین و هنرمندان باتجربه و خلاق، شهرداری تبریز در نظر دارد طراحی و تهیه آنالیز تعدادی از پروژه های سازمان توسعه و عمران عون بن علی را به شرح ذیل از طریق فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار، واگذار نماید لذا بدینوسیله از تمامی سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی در این زمینه دعوت بعمل می آید که پیشنهادات خود را به انضمام طرح، آنالیز و توان اجرایی و مالی، تا آخر وقت اداری روز پنجشنبه 10 خرداد ماه 1397 به دبیرخانه مدیریت امور سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز واقع در تبریز، بلوار علامه طباطبایی ( چایکنار) ، نرسیده به شهرداری منطقه یک ، باغ صائب تبریزی ارسال نمایند.
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

همایش بزرگ کوهپیمایی بانوان شهرداری تبریز

این همایش با شعار " پوشش همگانی سلامت، برای همه در هر مکان" به همت مدیریت ورزش بانوان سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز در تفرجگاه عینالی برگزار و ویژه برنامه ایی با حضور مدیرعامل و مسئولین سازمان ورزش همچنین مدیرعامل و مسئول ورزش سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز در محوطه نگارخانه عینالی اجرا شد.
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

تلاش عوامل زحمتکش سازمان عون بن علی در تنظیف تفرجگاه عینالی پس از بارش سیل آسای باران در عصر روز شنبه 22 اردیبهشت ماه 97
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

برگزاری جشنواره صبح جمعه های عینالی

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی روزهای جمعه در تفرجگاه عینالی ادامه دارد.

در راستای پر کردن اوقت فراغت شهروندان و ایجاد فضای شاد برای همشهریان عزیز، جشنواره صبح جمعه های عینالی در تفرجگاه عینالی ادامه دارد.
شنبه 22 ارديبهشت 1397