آرشیوروابط عمومی
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری مسابقه کشوری دانهیل در تفرجگاه عینالی تبریز

مسابقه کشوری دانهیل قبل از ظهر روز جمعه 20 مهرماه 97 باحضور برترین ها ایران به مناسبت هفته تربیت بدنی و نیروی انتظامی در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار شد
جمعه 20 مهر 1397

مسابقه عکاسی "خزان عینالی"

فراخوان مسابقه عکاسی از تفرجگاه عینالی تبریز با عنوان"خزان عینالی" منتشر شد

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز ، در راستای معرفی بیش از پیش تفرجگاه عینالی تبریز و به تصویر کشیدن طبیعت بکر، پهنه های جنگلکاری شده تفرجگاه عینالی و گلهای پاییزی کاشته شده در معابر و بوستانهای این تفرجگاه که زیبایی خاصی به آن بخشیده است، فراخوان مسابقه عکاسی " خزان عینالی " در دو بخش: آماتور (با تلفن همراه و دوربین های خانگی) و حرفه‌ای (با دوربین های حرفه ای) منتشر شد.
دوشنبه 16 مهر 1397

سمفونی طراوت و زیبایی در پاییز عینالی

همت هنرمندانه تلاشگران سازمان عون بن علی شهرداری تبریز در کاشت گل های پاییزی در دل طبیعت تفرجگاه عینالی تبریز و تشکر از شهروندان فهیم در حفظ آن
شنبه 14 مهر 1397

فراخوان شناسایی سرمایه گذار

سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز در نظر دارد طراحی، احداث و راه اندازی طرح اسب سواری و آموزش آن در محدوده تفرجگاه عینالی را در قالب سرمایه گذاری مشارکتی (B.O.T) به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید
شنبه 14 مهر 1397

تفرجگاه عینالی تبریز میزبان رکابزنان مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان

مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه سواری ایران–آذربایجان با طی مسیر سرعین تا ارتفاعات تفرجگاه عینالی تبریز با پیروزی سعید صفرزاده رکابزن تیم شهرداری تبریز به پایان رسید.
پنجشنبه 12 مهر 1397

مراسم پرفیض زیارت عاشورا در اتفرجگاه عینالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز ، مراسم معنوی زیارت عاشورای طبق روال هر هفته، صبح روز پنجشنبه 12 مهرماه 97 با حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در آستان مقدس امامزادگان عون بن علی و زید بن علی (ع) واقع در ارتفاعات تفرجگاه عینالیی تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 12 مهر 1397

پرواز بر بام تبریز؛

با اخذ مجوز های لازم، پرواز پاراگلایدرها در آسمان تبریز امکان پذیر می‌شود

در ادامه توسعه امکانات تفریحی تفرجگاه عینالی، اولین آزمایش پرواز پاراگلایدر با موفقیت انجام شد که در صورت اخذ مجوزهای لازم از طرف اداره کل فرودگاه های آذربایجان شرقی امکان پرواز پاراگلایدرها در ارتفاعات تفرجگاه عینالی تبریز امکان پذیر می‌شود.
سه شنبه 10 مهر 1397

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

کاشت نهال در تفرجگاه عینالی تبریز به یاد شهیدان حمله تروریستی اهواز

همزمان با هفته دفاع مقدس روز جمعه 6 مهرماه 97 با برگزاری آیین نیک کاشت چند اصله نهال به یاد شهیدان حمله تروریستی اهواز ، واکاری درختان مقاوم به کم آبی در تفرجگاه عینالی تبریز آغاز شد.
جمعه 6 مهر 1397

همزمان با هفته دفاع مقدس؛

همایش کوهپیمایی عمومی و انجام حرکات ورزشی در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار شد

در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس همراه و به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس همایش کوهپیمایی عمومی و ویژه برنامه فرهنگی ورزشی به همین مناسبت در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار و به یاد شهیدان حمله تروریستی اهواز چند اصله نهال در تفرجگاه عینالی تبریز کاشته شد.
جمعه 6 مهر 1397

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت می گیرد؛

برگزاری همایش کوهروی خانوادگی و کاشت نهال به یاد شهدای حمله تروریستی اهواز

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به یاد شهدای حمله تروریستی اهواز همایش کوهروی خانوادگی و کاشت نهال در تفرجگاه عینالی برگزار می شود.
پنجشنبه 5 مهر 1397