آرشیوروابط عمومی
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

حضور کارکنان سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز در راهپیمایی روز ١٣ آبان

به گزارش سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، مدیرعامل، معاونین و کارکنان این سازمان در کنار سایر کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز همگام با مردم سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با آرمان های امام(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
يکشنبه 13 آبان 1397

به دنبال دستور شهردار تبریز صورت گرفت:

آغاز عملیات زیرسازی مسیر پارک ائل داغی به طرف ایستگاه دوم تله کابین

به گزارش شهریار، شمس الله فیروزیان از آغاز عملیات اجرایی بهسازی راه دسترسی بین ایستگاه دوم تله کابین و پارک ائل داغی تفرجگاه عینالی در راستای تسهیل تردد شهروندان و گردشگران به ارتفاعات این تفرجگاه خبر داد.
پنجشنبه 10 آبان 1397

برگزاری مراسم «بازماندگان اربعین» در تفرجگاه عینالی تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز به مناسبت روز اربعین حسینی مراسم «بازماندگان اربعین» با حضور جاماندگان تبریزی از راهپیمایی عظیم و میلیونی اربعین با مشارکت سازمان عون بن علی شهرداری تبریز و حوزه مقاومت بسیج ناحیه 9 امام جواد (ع) سپاه ناحیه غدیر تبریز در تفرجگاه عینالی برگزار شد.
چهارشنبه 9 آبان 1397

سرخاب زعفرانی شد

گلدهی زعفران در ارتفاعات تفرجگاه عینالی تبریز

جعفر رنجبرپور مدیرفضای سبز سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز با اشاره به گلدهی پیازهای کاشته شده زعفران در تفرجگاه عینالی و شرایط آب و هوایی مساعد این منطقه، آن را فرصتی برای سرمایه گذاری در کشت این محصول استراتژیکی دانست.
دوشنبه 7 آبان 1397

آگهی مزایده پارکینگ تفرجگاه عینالی تبریز

سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز در نظر دارد مسئولیت و بهره برداری به صورت اجاره بهاء پارکینگ ورودی عون بن علی( تفرجگاه عینالی) را با مبلغ پایه3600000000ریال ( سه میلیارد و ششصد میلیون ریال) به مدت یکساله به شرکت های واجد شرایط را از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.
يکشنبه 6 آبان 1397

آغاز مرمت کاشی های یادمان شهدای گمنام عون بن علی

فیروزیان مدیرعامل سازمان عون بن علی شهرداری تبریز با اشاره به ریزش برخی از کاشی های یادمان شهدای گمنام عون بن علی و لزوم مرمت و جایگزینی کاشیهای آسیب دیده و بهبود وضعیت ظاهری یادمان از پیگیری و آغاز مرمت کاشی های یادمان خبر داد.
چهارشنبه 2 آبان 1397

آغاز عملیات استفاده از رابیتکس برای مبارزه با خسارت ناشی از حمله جوندگان به درختان عینالی

جعفر رنجبرپور مدیرفضای سبز سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز از آغاز عملیات مبارزه با خسارت ناشی از حمله جوندگان همچون خرگوش در منطقه جنگلی تفرجگاه عینالی با استفاده از سم رابیتکس خبر داد.
سه شنبه 1 آبان 1397

چهره زیبای پاییزی پارک پیوند با گلهای داوودی

جعفر رنجبرپورمدیرفضای سبز سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز: به دنبال کاشت گلهای داوودی طی سالهای اخیر، پائیز امسال نیز شاهد گل دهی گلهای زیبای داودی در تفرجگاه عینالی تبریز هستیم.
دوشنبه 30 مهر 1397

رهاسازی پرندگان شکاری در طبیعت زیبای تفرجگاه عینالی تبریز

۲ قطعه عقاب، ۱ بهله سارگپه و 3 بهله دلیجه توسط اداره حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی در دل طبیعت کوهستانی تفرجگاه عینالی تبریز رهاسازی شدند
دوشنبه 30 مهر 1397

در بازدید شهرداران استان هرمزگان از فعالیت های موفق شهرداری تبریز مطرح شد:

تفرجگاه عینالی از بهترین پروژه های کشور است

گزارش خبری شهریار؛ شهرداران شهرهای تابعه استان هرمزگان ضمن بازدید از فعالیت های عمرانی تبریز از وضعیت پروژه های تفریحی و گردشگری شهرداری کلانشهر تبریز استقبال کردند.
شنبه 28 مهر 1397