آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آگهی فراخوان عمومی انتخاب سرمایه گذار

آگهی فراخوان عمومی انتخاب سرمایه گذار طراحی ، احداث و راه اندازی مجموعه ورزشی تفریحی سوارکاری و فایطون سواری و آموزش آن در محدوده تفرجگاه عینالی (ضلع شمالی بوستان ربع رشیدی)
دوشنبه 5 آذر 1397

تداوم توسعه مبلمان پارکی و زیباسازی در تفرجگاه عینالی

تداوم توسعه مبلمان پارکی و زیباسازی در تفرجگاه عینالی بهروز محمدی مدیر امور اجرایی و امانی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز از تداوم توسعه مبلمان پارکی و زیباسازی تفرجگاه عینالی خبر داد.
شنبه 3 آذر 1397

تلاش موفق سازمان عون بن علی در حفظ و توسعه یکی از جاذبه های گردشگری منحصر به فرد تبریز

تلاش موفق سازمان عون بن علی در حفظ و توسعه یکی از جاذبه های گردشگری منحصر به فرد تبریز دکتر سعید کهنمویی مشاور دامپزشکی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز از افزایش تعداد حیوانات مجموعه پارک طبیعت و حیات وحش عینالی، وضعیت مطلوب حیوانات و تلاش موفق سازمان عون بن علی برای حفظ و توسعه مجموعه حیات وحش عینالی یکی از جاذبه های گردشگری منحصر به فرد شهر تبریز خبر داد.
سه شنبه 29 آبان 1397

آغاز عملیات چالکود زمستانه در مناطق جنگلکاری شده تفرجگاه عینالی

آغاز عملیات چالکود زمستانه در مناطق جنگلکاری شده تفرجگاه عینالی جعفر رنجبرپور مدیرفضای سبز سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز از انجام عملیات چالکود زمستانه در برخی از نواحی جنگلکاری شده تفرجگاه عینالی که فقر خاک و مواد آلی در آن بیشتر احساس می شود، خبر داد.
يکشنبه 27 آبان 1397

بازدید نایب رئیس مجلس از نمایشگاه صنایع دستی، هنری و سوغاتی نگارخانه عینالی

بازدید نایب رئیس مجلس از نمایشگاه صنایع دستی، هنری و سوغاتی نگارخانه عینالی دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس از نمایشگاه صنایع دستی، هنری و سوغاتی نگارخانه عینالی بازدید و در حمایت از این نمایشگاه خرید کردند.
شنبه 26 آبان 1397

گزارش تصویر روز جمعه 25 آبان ماه 97

صبح یک روز پرنشاط پاییزی همراه با مردم در عینالی

صبح یک روز پرنشاط پاییزی همراه با مردم در عینالی جمعه فرصتی مناسب برای حضور ورزش دوستان و طبیعت گردان تبریز در محیط شاد و مفرح با هوای دلنشین و پاکیزه تفرجگاه کوهستانی عینالی
جمعه 25 آبان 1397

دره یاران نگینی سبز در دل کوه های سرخ فام عینالی

کاشت بیش از 2000 اصله درختچه گز در دره یاران تفرجگاه عینالی

کاشت بیش از  2000 اصله درختچه گز در دره یاران تفرجگاه عینالی جعفر رنجبرپور مدیرفضای سبز سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز: در تداوم توسعه جنگلکاری و حفاظت از منطقه جنگلکاری شده دره یاران، با کاشت بیش از 2000 درختچه این مکان به محیطی دنج و دلچسب برای آرامش و استراحت عاشقان طبیعت تبدیل شده است.
پنجشنبه 24 آبان 1397

طرح ترافیکی ورودی تفرجگاه عینالی بررسی می شود

طرح ترافیکی ورودی تفرجگاه عینالی بررسی می شود طرح ترافیکی ورودی تفرجگاه عینالی در معاونت حمل و نقل و ترافیک مورد بررسی قرار می گیرد.
چهارشنبه 23 آبان 1397

حضور کارکنان سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز در راهپیمایی روز ١٣ آبان

حضور کارکنان سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز در راهپیمایی روز ١٣ آبان به گزارش سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، مدیرعامل، معاونین و کارکنان این سازمان در کنار سایر کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز همگام با مردم سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با آرمان های امام(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
يکشنبه 13 آبان 1397

به دنبال دستور شهردار تبریز صورت گرفت:

آغاز عملیات زیرسازی مسیر پارک ائل داغی به طرف ایستگاه دوم تله کابین

آغاز عملیات زیرسازی مسیر پارک ائل داغی به طرف ایستگاه دوم تله کابین به گزارش شهریار، شمس الله فیروزیان از آغاز عملیات اجرایی بهسازی راه دسترسی بین ایستگاه دوم تله کابین و پارک ائل داغی تفرجگاه عینالی در راستای تسهیل تردد شهروندان و گردشگران به ارتفاعات این تفرجگاه خبر داد.
پنجشنبه 10 آبان 1397