تاریخ : چهارشنبه 30 خرداد 1397     |     کد : 1014

به همت مدیریت فرهنگی سازمان

قدر دانی از پرسنل تأثیر گزار در امر نماز و نماز خوانی

طی مراسمی که روز چهارشنبه 30 خرداد به همت مدیریت فرهنگی سازمان در محل نمازخانه سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز با حضور فیروزیان مدیرعامل، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کاظم خانی امام جماعت و جمعی از مدیران و مسئولین سازمان برگزار گردید از پرسنل کوشا در امر نماز و نماز خوانی  تجلیل به عمل آمد.
خسروی مدیر فرهنگی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز با بیان اینکه برپایی نماز جماعت در ادارات روحیه همدلی در کارکنان افزایش می‌دهد افزود: نماز مظهر نظم و هماهنگی و کمال زیبایی، موجب نزول برکت، بهترین درس شکرگزاری و آموزش خشوع و رخصت دیدار است و اقامه جماعت این فریضه الهی موجب همدلی و ارتقای معنویت کارکنان می‌شود.
خسروی با تشکر از امام جماعت سازمان بیان نمود: نماز باید در راس تمام کارهای ما قرار گیرد و نباید در قبال کارهای اداری‌مان این فریضه را در حاشیه قرار داد. ارتباط صمیمی ائمه جماعت ادارات با پرسنل و کارکنان نیز می تواند نقش اثرگذاری در برپایی و پر رنگ تر شدن این فریضه ی الهی ایفا کند .
خاطر نشان می سازد امام جماعت سازمان چند کلامی راجع به اهمیت نماز و برپائی آن ایراد نمود و در پایان امامی معاون اداری و مالی سازمان با اهداء لوح سپاس و یک جلد کتاب مفاتیح الحیات از همت والای تعدادی از پرسنل که در در برپائی نماز جماعت و تلاش مضاعف در احیاء و برپائی مراسم عبادی و مذهبی ماه مبارک رمضان تلاش مضاعف نمودند تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان این مراسم از مدیر فرهنگی سازمان مهندس خسروی از طرف فرمانده پایگاه مقاومت شهدای گمنام سازمان توسعه و عمران عون بن علی از بابت ایجاد نمایشگاه صنایع دستی و هنری برای زنان سرپرست خانوار و عرضه محصولات و کالای ایرانی با اهدای لوح، قدردانی گردید.
 


مهدی عبداله نژاد