تاریخ : پنجشنبه 12 مهر 1397     |     کد : 1134

تفرجگاه عینالی تبریز میزبان رکابزنان مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان

مرحله پنجم سی و سومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه سواری ایران–آذربایجان با طی مسیر سرعین تا ارتفاعات تفرجگاه عینالی تبریز با پیروزی سعید صفرزاده رکابزن تیم شهرداری تبریز به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، در راستای میزبانی هرچه باشکوهتر از کاروان سی و سومین دوره تور بین‌المللی ایران–آذربایجان و پیرو جلسات برگزار شده با هیأت دوچرخه سواری استان و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از صبح روز پنجشنبه 12 مهرماه 97 با انجام اقدامات لازم همچون آماده سازی مسیر سنگ فرش تفرجگاه عینالی و آماده سازی محل برگزاری اختتامیه توسط تلاشگران این سازمان و همکاری با مسئولین برگزار کننده مسابقات، مرحله پنجم این دوره با پیروزی سعید صفرزاده رکابزن تیم شهرداری تبریز به پایان رسید.
مرحله پنجم تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از سرعین به تبریز به مسافت ۱۹۶ کیلومتر برگزار شد که دوچرخه سواران 3.5 کیلمتر آخر این دوره را در دل طبیعت زیبای تفرجگاه عینالی رکاب زدند
در این مرحله سعید صفرزاده رکابزن تیم شهرداری تبریز موفق شد با ثبت زمان 5 ساعت و 10 دقیقه و 53 ثانیه به عنوان نفر اول از خط پایان عبور کند. پس از رکابزن تبریزی، ساوا نویکوف از تیم‌ ملی روسیه با 5 ساعت و 11 دقیقه و 4 ثانیه در جایگاه دوم ایستاد. جعفر علیزاده چاخرلو رکابزن تیم شهرداری تبریز هم با ثبت زمان 5 ساعت و 11 دقیقه و 12 ثانیه در جایگاه سوم ایستاد. 


مهدی عبداله نژاد