تاریخ : پنجشنبه 26 مهر 1397     |     کد : 1144

همایش بزرگ کوهروی در تفرجگاه عینالی تبریز

بمناسبت روز تربیت بدنی و ورزش، همایش بزرگ کوهروی با حضور تعداد کثیری از شهروندان در تفرجگاه عینالی برگزار شد

روز پنج شنبه 26 مهر ماه 97 به همت شهرداری منطقه6 و همکاری اداره سلامت ، معاونت فرهنگی و اجتماعی، سازمان ورزش شهرداری تبریز،سازمان توسعه و عمران عون بن علی با حضور تعداد کثیری از شهروندان عزیز و علاقمند به ورزش و سلامتی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، مسئولان استانی و شهری در تفرجگاه عینالی برگزار شد.

در این همایش کوهپیمایان از ساعت 8 صبح و طی نمودن مسیرهای اصلی و فرعی تفرجگاه عینالی در ویژه برنامه ای که بمناسبت گرامیداشت روز تربیت بدنی و ورزش در مجموعه داغ گؤلی عینالی اجرا شد، شرکت نمودند.
مهندس ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز گفت:شهرداری تبریز در راستای برنامه های فرهنگی معتقد است که باید در حوزه های فرهنگی و اجتماعی تلاش کند و وظیفه شهرداری فقط ساختن پل،خیابان و ...نیست بلکه  وظیفه اصلی دیگری نیز دارد و آن پرداختن به نشاط اجتماعی و ورزش همگانی است.
وی افزود در 11ماه گذشته ده پارک محله ای افتتاح کردیم و تحویل مردم دادیم و امیدواریم تعداد این پارک ها تا آخر سال به 20عدد برسد.
مهندس شهین باهر تاکید کرد : در جامعه ما بیشترین موضوعی که باید به آن اهمیت داد بحث ورزش و نشاط اجتماعی است .
ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان که به همراه هیات همراه در این مراسم شرکت کرده بود گفت:وزارت ورزش مسئول فراهم کردن زمینه تامین منابع مالی و زیرساخت های ورزشی و کمک به هیات های ورزشی و کمک به فعالیت ورزش همگانی است و ما امیدواریم  بتوانیم حداقل بستری را برای مردم فراهم کنیم تا موجبات سلامت و نشاط جامعه فراهم شود.
در پایان این مراسم جوایز ارزنده ای که شهرداری منطقه 6تهیه کرده بود مانند تعدادی دوچرخه، کوله پشتی و ست ورزشی از طریق روابط عمومی قرعه کشی شده و به دست شهردار محترم کلانشهر تبریز به شرکت کنندگان اهدا شد.

 


مهدی عبداله نژاد