تاریخ : شنبه 3 آذر 1397     |     کد : 1167

تداوم توسعه مبلمان پارکی و زیباسازی در تفرجگاه عینالی

بهروز محمدی مدیر امور اجرایی و امانی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز از تداوم توسعه مبلمان پارکی و زیباسازی تفرجگاه عینالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، مدیر کارگاه امانی و اجرایی این سازمان با اشاره به اهمیت بهبود ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران عزیز گفت: بمنظور ایجاد فضای مناسب برای تفرج و استراحت هموطنان عزیز، طراحی، ساخت و نصب 3 عدد آلاچیق، 26 نیمکت طرح چوب 10 کباب پز و 38 سطل زباله بتنی طرح درخت و نصب تعداد 10 عدد صندلی فلزی از ابتدای سال جاری تا کنون انجام گرفته است.
محمدی به عملیات محوطه سازی کافی شاپ در حال احداث در طول مسیر سنگ فرش تفرجگاه اشاره و تصریح کرد: ارائه بسیاری از خدمات که انجام آن توسط پیمانکار امکان پذیر نیست توسط واحد امور اجرایی و امانی سازمان انجام می گیرد و از مهمترین ویژگی های اقدامات این واحد صرفه جویی می باشد. در همین راستا محوطه سازی کافی شاپ همزمان با احداث آن توسط بخش خصوصی توسط این واحد در حال انجام می باشد.
وی با تشریح فعالیت های واحد امور اجرای و امانی سازمان عون بن علی افزود: ساخت گابیون در دره منتهی به ورودی اصلی و سنگ چینی روی دیوارهای دور دریاچه جهت جلوگیری از ریختن گل و لای به هنگام بارش باران،سیمانکاری و رفع نشتی آبراه طول مسیر سنگ فرش، رنگ آمیزی المان های و مجسمه ها، ساخت، تعویض و نصب تابلوهای راهنما و تعمیر اساسی صندلی تاب های پارک پیوند از اهم فعالیت های این واحد در ماه اخیر می باشد.
 


مهدی عبداله نژاد