تاریخ : دوشنبه 26 آذر 1397     |     کد : 1180

شروع بکار مجدد رستوران تفرجگاه عینالی

قهرمان امامی معاون اداری و مالی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز از شروع به کار مجدد رستوران تفرجگاه کوهستانی عینالی تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز امامی معاون اداری مالی این سازمان با ذکر این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مهمانان تفرجگاه عینالی تبریز با اتمام تعمیرات اساسی، رستوران بام تبریز این تفرجگاه مجددا شروع به کار کرد که امیدواریم با فعالیت رستوران و ارائه خدمات خوب، موجبات رضايت بیش از پیش استفاده هموطنان عزیز فراهم گردد.
امامی با اشاره به اهمیت بهداشت رستوران و نیاز به بهسازی و تعمیرات اساسی آن تصریح کرد: با در نظر گرفتن عمر بالای ساخت این رستوران و شرایط آب و هوایی کوهستانی منطقه، قسمت هایی از رستوران بخصوص آشپرخانه نیاز به تعمیرات اساسی داشت که توسط تلاشگران امور اجرایی و امانی با همکاری سایر واحدهای این سازمان در کمترین زمان با حداقل هزینه انجام گرفت.
وی افزود: رستوران بام تبریز واقع در ارتفاعات تفرجگاه عینالی با فضای دلباز و چشمگیر و منظره بینظیر از طبیعت روح بخش این تفرجگاه در طول سال میزبان تعداد کثیری از مهمانان و گردشگران عزیز می باشد و در فصل گردشگری سال آتی با عنایت به فرا رسیدن موعد اتمام مدت قرارداد فعلی، مدیریت رستوران بام تبریز به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار خواهد شد.
 


مهدی عبداله نژاد