تاریخ : دوشنبه 6 اسفند 1397     |     کد : 1234

در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی بندرعباس؛

معرفی تفرجگاه عینالی تبریز به هموطنان محترم در راستای جذب گردشگر

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز از معرفی اقدامات سازمان عون بن علی شهرداری تبریز و جاذبه های گردشگری تفرجگاه عینالی در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی بندرعباس خبر داد.

به گزارش شهریار، شمس الله فیروزیان، در پایان این نمایشگاه با بیان اینکه این نوع نمایشگاه ها محل مناسبی برای کسب تجربیات جدید است گفت: حضور در نمایشگاه های کشوری فرصت مناسبی برای معرفی هرچه بیشتر جاذبه‌های گردشگری تفرجگاه عینالی تبریز، شناسایی سرمایه گذاران و استفاده از تجربیات بخش دولتی و خصوصی در راستای توسعه بیش از پیش این تفرجگاه می تواند باشد.
مدیرعامل سازمان عون بن علی شهرداری تبریز ضمن تقدیر از اداره ارتباطات این سازمان بخاطر حضور فعال در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی بندرعباس و ارائه مناسب عملکرد سازمان و فعالیت های صورت گرفته در تفرجگاه عینالی تبریز گفت: طرح تفرجگاه عینالی از طرح های موفق کشور است و نتیجه سال ها تلاش صادقانه مدیران، مسئولان و کارگران دلسوز  و خدوم شهرداری تبریز در سازمان عون ابن علی است.
فیروزیان افزود: تداوم فعالیت ها و توسعه امکانات رفاهی تفریحی در تفرجگاه عینالی تبریز تأثیر بسزایی در افزایش گردشگران داشته و امیدوارم با استمرار حمایت ها و همکاری مضاعف مسئولین استانی و شهری در معرفی این مجموعه در استان های دیگر در آینده نزدیک شاهد تبدیل شدن آن به یکی از قطب های گردشگری کشور باشیم.
در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی که به منظور ارائه دستاوردهای چهل ساله شهرداری های کل کشور از ۱ الی ۳ اسفند ماه ۹۷ در نمایشگاه بین المللی بندرعباس برگزار شد شهرداری تبریز با حضور پررنگ و موثر با ارائه عملکرد مناسب خود در حوزه های مختلف توانست با کسب سه لوح تقدیر و تندیس کارنامه موفقی از خود ارائه کرد.
 


مهدی عبداله نژاد