تاریخ : سه شنبه 14 اسفند 1397     |     کد : 1237

در راستای طرح استقبال از بهار ؛

تزئین عینالی با گلهای بهاره

در راستای آماده سازی تفرجگاه عینالی برای استقبال از بهار، گلکاری تفرجگاه با کاشت نمادین گل توسط مدیرعامل و مدیران سازمان عون بن علی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه وعمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز رنجبرپور مدیر فضای سبز این سازمان اظهار داشت: طول مسیر 4 کیلومتری پیاده راه عینالی همچون سال گذشته گل آرایی و اجرای فرش گل ها با طرح های متنوع زینت بخش بوستان ها و محل های پرتردد تفرجگاه عینالی خواهد شد.
مدیرفضای سبز سازمان افزود: عملیات آماده سازی تفرجگاه برای گلکاری شامل خاکریزی، تسطیح و رنده کشی محل های مورد نظر به اتمام رسیده و طی بازدیدهای میدانی از تولیدات چندین گلخانه، گونه های مناسب خریداری و از امروز عملیات گلکاری آغاز شد.
رنجبرپور با بیان اینکه تولیدات گلخانه نهالستان عینالی نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشت تصریح کرد: با تلاش واحد فضای سبز سازمان شاهد افزایش دو برابری تولیدات این گلخانه هستیم و در ماههای اخیر 100 هزار گلدان انواع گل ناز در این گلخانه تولید شده است. دقت در خرید همچنین تولیدات گلخانه موجب شده امسال در هزینه های خرید نسبت به سال های گذشته صرفه جویی اساسی داشتیه باشیم.
وی با اشاره به استقبال هموطنان از گلکاری های تفرجگاه عینالی در سال گذشته ابراز داشت: تفرجگاه عینالی به یکی از مقاصد گردشگری استان تبدیل شده است و همکاری و احساس مسئولیت شهروندان فهیم و دوستدار طبیعت در حفظ و نگهداری از زیبایی های ایجاد شده ستودنی و انگیزه تلاشگران این سازمان را برای زیباسازی بیش از پیش محیط دوچندان کرده است.


مهدی عبداله نژاد