تاریخ : دوشنبه 20 اسفند 1397     |     کد : 1242

در ادامه سلسله برنامه های فرهنگی سازمان عون بن علی به مناسبت هفته منابع طبیعی؛

کاشت نمادین نهال و کوددهی پای درختان به همت باشگاه کوهنوردی تایماز در تفرجگاه عینالی 

به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی روز دوشنبه 20 اسفندماه 97 کاشت نمادین نهال و کوددهی پای درختان به همت باشگاه کوهنوردی تایماز در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی روز دوشنبه 20 اسفندماه 97 کاشت نمادین نهال و کوددهی پای درختان به همت باشگاه کوهنوردی تایماز و با حضور مدیرکل  امور شهری و شوراهای استانداری در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار شد.

فیروزیان با اشاره به اهمیت حفظ و نگهداری فضای سبز و جنگلکاری عینالی بیان نمود: جنگلکاری عظیم تفرجگاه عینالی حاصل تلاش چندین ساله همکاران عزیزم در این سازمان می باشد که شهروندان عزیز کوهنورد و دوستداران طبیعت عینالی در نگهداری آن پشتیبانی قوی برای این سازمان هستند.

وی با بیان اینکه شهروندان دوستدار طبیعت بخصوص کوهنوردان در کنار تلاشگران این سازمان و نظارت بموقع ناظرین فضای سبز نقش بسیزایی در نگهداری از فضا های سبز تفرجگاه عینالی دارند گفت: با توجه به کم آبی سال های اخیر، حفظ فضاهای سبز موجود حائز اهیمت است و نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان است.
و امیدواریم با مشارکت شهروندان علاقمند و اجرای برنامه های فرهنگی بتوانیم در نگهداری و پاک و زیبا نگه داشتن این تفرجگاه اقدامات موثری انجام دهیم

 


مهدی عبداله نژاد