تاریخ : چهارشنبه 16 مرداد 1398     |     کد : 1396

تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از تلاشگران عینالی

پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی با اهداء لوح سپاس از تلاشهای مدیرعامل و کارکنان تلاشگر سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز تقدیر بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز؛ محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی به دنبال بازدید میدانی از تفرجگاه عینالی و دیدار چهره به چهره با گردشگران و مراجعه کنندگان این تفرجگاه با اهداء لوح سپاس از مدیرعامل و کارکنان این سازمان قدردانی نمود.
متن لوح تقدیر استاندار آذربایجان شرقی به فیروزیان مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز  به شرح زیر می باشد:
در عصر حاضر و در راستای تحقق آرمان "خدمت بی منت به مردم" آن چه بیش از همه در معرض قضاوت و البته رضایت مندی مردم قرار داشته، نتایج تلاش ها و پیشتازی ها در حوزه های مختلف خدمات رسانی بوده و در این میان وجود مدیرانی متعهد، دلسوز و تلاشگر، بیش از هر زمان دیگر زمینه ساز این خدمات اثر بخش بوده است.
به پاس خدمات ارزنده و تلاش های سازنده جناب عالی و مجموعه تلاشگر تحت امر در سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز در راستای خدمت رسانی بی منت و ایجاد نشاط، شادابی و تحرک اجتماعی به عموم شهروندان در تفرجگاه عینالی، که با مدیریت خوب مجموعه رضایتمندی مردم را بدنبال داشته است، ضمن تشکر با اهدای این لوح تقدیر، قدردان زحمات جناب عالی و همه همکاران محترم مجموعه می باشم. امید است با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حضرت دوست و حفظ منافع عموم در ارائه خدمات به مردم همچون گذشته موید و منصور باشید. 
فیروزیان مدیرعامل سازمان عون بن علی شهرداری تبریز نیز پیرو تقدیر استاندار آذربایجان شرقی با تشکر و قدردانی از معاونین، مدیران ساعی، کارکنان و کلیه همکاران و زحمتکشان سازمان بیان داشت: کسب لوح تقدیر از استاندار محترم  ماحصل زحمات شبانه روزی شماست و بر اساس فرمایش حضرت احدیت "و أمّا بِنِعْمَةِ رَبِّكَ فحَدِّثْ"  می باشد. قدر شناس زحمات شما هستم و تشکر از مردم و گردشگران و ورزشکاران محترم که یاریگر ما هستند و عنایت جناب آقای استاندار انگیزه بیشتری می دهد برای خدمت روز افزون 


مهدی عبداله نژاد