تاریخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398     |     کد : 1438

دکتر نظری مشاور وزیر کشور در بازدید از تفرجگاه عینالی:

برپایی نمایشگاه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار هنرمند و مهیا نمودن محلی برای عرضه و نمایش تولیدات خلاقانه و هنرمندانه این قشر زحمت کش جامعه قابل تحسین است.

به گزارش مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز؛ فریبا نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با حضور در تفرجگاه عینالی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام عون بن علی از تفرجگاه عینالی و نمایشگاه توانمندی بانوان سرپرست خانوار در نگارخانه این تفرجگاه بازدید بعمل آوردند.
نظری مشاور وزیر کشور با آرزوی توفیق برای زحمتکشان مجموعه تفرجگاه عینالی بیان نمود: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و هنری در حمایت از هنرمند و زنان سرپرست خانوار توسط کارگزاران عینالی قابل تحسین است. در این نمایشگاه توانمندسازی، زنان و مردان پرتلاشی را دیدم که شرافتمندانه کار می کنند و با هنر و خلاقیت خویش تولیدات زیبا می آفرینند.
در این بازدید جلال خسروی مدیر فرهنگی سازمان عون بن علی در خصوص فعالیت های فرهنگی سازمان ضمن ارائه توضیحات لازم به مهمانان، بیان داشت: برپایی نمایشگاه صنایع دستی، هنری و سوغاتی نگارخانه عینالی از فعالیت های فرهنگی برجسته سازمان می باشد که از ابتدای سال 97 با مشارکت بانوان کارآفرین و سرپرست خانوار استان آذربایجان شرقی دایر شده و بدون تعطیلی با استقبال خوب شهروندان و گردشگران عزیز به فعالیت خود ادامه می دهد.مهدی عبداله نژاد