تاریخ : يکشنبه 4 اسفند 1398     |     کد : 1564

طی احکامی از سوی مدیر عامل سازمان عون بن علی شهرداری تبریز؛

داریوش نوین به سمت سرپرست امور مالي و سیامک قلی پور به سمت مدیر اداره فنی معاونت عمرانی این سازمان منصوب گرديدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداري تبريز؛ طی مراسمی که با حضور معاونین و مدیران این سازمان برگزار شد طی احکامی جداگانه از سوی فیروزیان مدیر عامل سازمان عون بن علی داریوش نوین به سمت سرپرست امور مالي و سیامک قلی پور به سمت مدیر اداره فنی معاونت عمرانی این سازمان منصوب گرديدند.
فیروزیان مدیرعامل سازمان در آئين معارفه با اشاره به اهمیت و حساسیت کاری امور مالی، ایجاد منابع مالی و مدیریت هزینه ها را مهمترین رویکرد سازمان در عمل به منویات مقام معظم رهبری و تأمین زمینه های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
فیروزیان با تأکید بر ضرورت همکاری و تعامل امور مالی با سایر واحدهای سازمان بیان داشت: رجاء واثق دارم سرپرست امور مالی همواره در تعمیق انضباط مالی، رسیدگی به اسناد و تداوم کنترل و نظارت بر مدیریت هزینه و ایجاد منابع درآمدی جدید با هماهنگی بین بخشی و برون سازمانی و تکریم ارباب رجوع با لحاظ بدهیات و ارتقاء سطح خدمات رفاهی کارکنان زحمتکش سازمان در کنف حمایت حضرت حق و با تکیه بر پشتکاری خویش موفق باشند.
مدیرعامل سازمان در این آیین ضمن تشکر از سیامک قلی پور برای تلاشهای چند ماه گذشته وی اظهار داشت: تفرجگاه عینالی بعنوان یکی از بزرگترین تفرجگاه کوهستانی کشور دارای پتانسیل خوبی برای اجرای پروژه های خدماتی و رفاهی می باشد. انتظار می رود رییس اداره فنی با استفاده از تجارب ارزشمند خود و دیگر متخصصین امر و با تعامل با همکاران سازمان، پروژه های فنی و عمرانی را با رعایت کامل اصول فنی و اهتمام ویژه در خلق زیبایی های طبیعی و سازگار با محیط زیست به خوبی مدیریت کنند و یقین دارم در با الطاف شریف خداوندی موفق خواهند بود.
 


مهدی عبداله نژاد