تاریخ : دوشنبه 16 بهمن 1396     |     کد : 896

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی

برپایی نمایشگاه عکس انقلاب در تفرجگاه عینالی

به مناسبت بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه عکس انقلاب حاوی عکس هایی از حماسه آفرینی مردم تبریز در سال 1357 برپا شده است.

مهدی عبداله نژاد معاون فرهنگی و اجتماعی پایگاه مقاومت شهدای گمنام سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز با ذکر این خبر گفت: با هدف آشنا کردن قشر جوان و نوجوان با حال و هوای دوران مبارزه بر علیه رژیم ستمشاهی، نمایشگاه عکس انقلاب در محوطه نگارخانه عینالی برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است.
مهدی عبداله نژاد  افزود: در این نمایشگاه 57  قطعه عکس از حماسه آفرینی مردم تبریز در سال 1357در معرض دید گردشگران و بازدیدکنندگان از تفرجگاه عینالی قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند تا 29 بهمن ماه از این نمایشگاه بازدید بعمل آورند.
وی در خصوص اقدامات انجام شده در راستای فضاسازی تفرجگاه در ایام دهه فجر بیان نمود: به منظور گرامیداشت دهه فجر که مقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز هست، پرچم های ایران، پوسترها و بنرهایی در قالب پیام های انقلاب و مقام معظم رهبری همچنین بنرهای تسلیت ایام فاطمیه در نقاط مختلف تفرجگاه و ساختمان اداری سازمان نصب شده است.
مهدی عبداله نژاد