تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 980

بازدید مدیران شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان از تفرجگاه عینالی تبریز

مدیران شرکت" توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان" از شرکت های مطرح در سرمایه گذاری در حوزه صنعت گردشگری به همراه پورمهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی جهت بررسی فرصت های سرمایه گذاری از تفرجگاه عینالی بازدید بعمل آوردند.

سید جواد موسوی، رئیس هیات موسس شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان در بازدیدی که از تفرجگاه عینالی داشتند ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان سازمان عون بن علی شهرداری تبریز در توسعه امکانات رفاهی و تفریحی این تفرجگاه بررسی امکان مشارکت و سرمایه گذاری در این منطقه را از اولویت های برنامه شرکت سرزمین ایرانیان خواند.
موسوی با خوب ارزیابی کردن تفرجگاه عینالی برای مشارکت بخش خصوص گفت: در کنار مناطق گردشگری بکر و طبیعی کوهستان عینالی، با ایجاد زیرساخت های لازم، توسعه جنگلکاری و امکانات رفاهی تفریحی در قسمتی از این کوهستان زمینه مشارکت حداکثری بخش خصوصی فراهم شده است.
رئیس هیات موسس شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان بعد از اقامه نماز در آستان مقدس امامزادگان عون بن علی و زیدبن علی (ع)  اقدام به پرداخت مبلغ50 میلیون ریال کمک نقدی این آستان مبارک نمود.
وی با حضور در نمایشگاه صنایع دستی و هنری نگارخانه عینالی، برپایی چنین نمایشگاه ها را هم راستا با فرمایشات مقام معظم رهبری خواند و افزود : برگزاری نمایشگاه های مختلف در تفرجگاه علاوه بر شناساندن توانمندی هنرمندان استان و فرهنگ و هنر بومی منطقه به گردشگران، در جذب توریسم و به دنبال آن جذب سرمایه گذاران نقش مهمی دارد.
شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مطرح کشور، طراحی، ساخت و اجرای چندین همچون پروژه بین المللی سرزمین ایرانیان، پروژه منطقه گردشگری پرند، پروژه منطقه گردشگری سد شهید مدنی و پروژه منطقه گردشگری سد سیاه بیشه را به عهده دارد.
مهدی عبداله نژاد