تاریخ : جمعه 14 تير 1398     |     کد : 1372

همایش بزرگ کوهروی عمومی و همگانی در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز؛ همایش بزرگ کوهروی عمومی و همگانی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و هفته ملی المپیک روز جمعه 14 تیرماه 98 در تفرجگاه عینالی تبریز با حضور تعداد کثیری از شهروندان دوستار طبیعت و ورزش و سلامتی و تنی چند از مسئولین استانی و شهری برگزار شد.

بر اساس این گزارش این همایش با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز، هیئت ورزهای همگانی استان، هیئت ورزهای همگانی شهرستان تبریز و سازمان عون بن علی شهرداری تبریز  برگزار و برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی در محوطه نگارخانه عینالی اجرا شد.

حضور مهدوی فرماندار شهرستان تبریز، علیپور بخشدار بخش مرکزی تبریز، مقصودی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز،صادقی رئیس هیئت همگانی استان و فیروزیان مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون ابن علی، الفدا رئیس ورزش و جوانان باسمنج و حضور پرشور مردم و اهالی ورزش دوست و ورزشکار در این همایش نشان از علاقه مردم تبریز به کوه پیمایی و کوهروی همگانی می باشد.

صادقی رییس هیات ورزشهای همگانی آذربایجانشرقی: برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی و ورزشی در کنار توسعه زیبایی و امکانات خدماتی رفاهی عینالی توسط تلاشگران سازمان عون بن علی قابل تقدیر و تشکر است و سعی می کنیم با مشارکت این سازمان در راستای ارتقاء سطح سلامتی و نشاط اجتماعی، به مناسبت های مختلف در این مجموعه گردشگری همایش کوهروی همگانی برگزار کنیم.

در این همایش پس از کوهروی که ساعت 7 صبح امروز از ورودی اصلی تفرجگاه آغاز شد، شرکت کنندگان در محوطه نگارخانه عینالی تجمع و شاهد اجرای برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی همچنین قرعه کشی هدایای ویژه از طرف فرماندار، بخشدار، اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و هیات همگانی استان بودیم از جمله هدایای ویژه همایش هزینه سفر به مشهد مقدس، چهار عدد دوچرخه ، ده کارت هدیه و ده ها لوازم ورزشی بود.
در این برنامه از کسری جیهونی دانش آموز نخبه تبریزی نیز توسط مقصودی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز تجلیل بعمل آمد.

 


مهدی عبداله نژاد