تاریخ : سه شنبه 18 تير 1398     |     کد : 1376

به میمنت دهه مبارک کرامت؛ کاشت نهال به یاد محمد خلیل پورنهر به همراه تربت پاک کربلا و مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در تفرجگاه عینالی تبریز

برادر شهید بزرگوار محمدخلیل پورنهر در بازدیدشان همراه با بهشتی روی اولین مدیرعامل سازمان عون بن علی: بناگذاری تفرجگاه عینالی یک خدمت بزرگ برای شهر تبریز و مردم بزرگوار آن می باشد و تداوم قدرتمند توسعه کیفی آن در جمیع جهات تحسین برانگیز و قابل تقدیر است.

 به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز؛ در ادامه پاسداشت یاد و خاطره شهدای عزیزخطه قهرمان آذربایجان، به میمنت و مبارکی دهه کرامت، دهه جان و روح، یک اصله نهال به یاد شهید والا مقام جامعه قرآنی، محمد خلیل پورنهر به برکت خاک کربلا و محل شهادت این شهید بزرگوار و شهدای مناطق عملیاتی طلائیه در ارتفاعات تفرجگاه عینالی کاشته شد.
بر اساس این گزارش طی مراسمی با حضور خانواده شهید محمد خلیل پورنهر، فیروزیان مدیرعامل فعلی و دکتر مجید بهشتی روی، مدیرعامل اسبق سازمان عون بن علی و مدیرعامل خانه توسعه آذربایجان و جمعی از همکاران سازمانی، یک اصله نهال به یاد این شهید بزرگوار به برکت تربت کربلای معلی و خاک محل شهادت این شهید عزیز درارتفاعات تفرجگاه عینالی کاشته شد.
اصغر خلیل پورنهر در آیین کاشت نهال، با بیان اینکه آنچه امروز در مجموعه گردشگری و ارزشمند تفرجگاه عینالی مشاهده کردیم واقعا تحسین برانگیز است، بیان نمود: تفرجگاه عینالی حقیقتا افتخار بزرگی برای شهر و دیارمان هست. قطعاً بناگذاری این تفرجگاه، یک خدمت بزرگ برای شهر تبریز و مردم بزرگوار آن می باشد و این قابلیت و ظرفیت بزرگ فرهنگی و تفریحی و سیاحتی و گردشگری باید روبروز تقویت بشود و توسعه بیابد. شهر تبریز نیازمند چنین ظرفیت عظیم فرهنگی تفریحی ورزشی گردشگری است.
اصغر خلیل پورنهر، برادر شهید بزرگوار محمدخلیل پورنهر، ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای ارزشمند مدیریت سازمان عون ابن علی و مجموعه خادمین زحمتکش آن: موفقیت ها و تداوم قدرتمند توسعه کیفی تفرجگاه عینالی را در جمیع جهات تحسین برانگیز و خدمت بزرگی فرهنگی، اجتماعی و تفریحی به مردم عزیز دانست.
در این مراسم از طرف خانواده محترم شهید محمد خلیل پورنهر لوح تقدیر و دو جلد کتاب به پاس زحمات تلاشگران عینالی  و به رسم یادگاری به مدیرعامل سازمان توسعه وعمران عون بن علی شهرداری تبریز اهداء شد.
 
 

 


مهدی عبداله نژاد