تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1398     |     کد : 1506

  نصب سامانه عکاسی خودکار در تله کابین تبریز

  با نصب سامانه عکاسی خودکار با دوربین دیجیتال حرفه ای در تله کابین تبریز فرصتي براي ميهمانان و گردشگران عزیز فراهم شده است تا با گرفتن عكس يادگاري خاطره سفر به تفرجگاه عینالی  تبریز را براي خود هميشگي كنند.

  عبداله نژاد مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز با ذکر این خبر گفت:  با هدف ارائه خدمات متفاوت در تله کابین تفرجگاه عینالی تبریز به عنوان یکی از اماكن گردشگري پر بازديد استان، امكاني براي استفاده کنندگان از تله کابین مهيا شده تا بتوانند عكس يادگاري داشته باشند.
  عبداله نژاد تصریح نمود:  با نصب سامانه عکاسی خودکار  و راهنمایی های که از دستگاه نصب شده در ایستگاه اول پخش می شود از مسافران و  گردشگران عزیز  که مایل به ثبت تصویرشان هستند هنگام سوار شدن بصورت خودکار عکسبرداری شده که در ایستگاه دوم  عکس گرفته شده در مانیتور قابل  مشاهده می باشدکه در فعالیت های چند روزه آزمایشی با استقبال مراجعه کنندگان و خانواده ها مواجه شده است.
  وی افزود: مسافران و گردشگران عزیز می توانند پس از پسند عکس خود برای گرفتن فایل عکس یا چاپ عکس روی انواع شاسی ، لیوان و بشقاب سفارش دهند  و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرند.  

   


  PDF چاپ چاپ