تاریخ : پنجشنبه 29 اسفند 1398     |     کد : 1591

بازدید عضو هیات رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از تفرجگاه عینالی در آخرین روز سال 98

قدردانی صادق زاده تبریزی از کارکنان سازمان عون بن علی شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز کریم صادق زاده عضو هیات رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در آخرین روز سال 98 ضمن  بازدید از مجموعه گردشگری و توریستی عینالی از کارگزاران این مجموعه به پاس تلاش شبانه روزی شان بخصوص در ایام پایانی سال و مهیا کردن تفرجگاه برای استقبال از بهار تقدیر وتشکر نمود.
 دبیر کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شورای اسلامی شهر تبریز در این بازدید ضمن بررسی مشکلات و پیشنهادات مدیرعامل سازمان عون بن علی بیان داشت: خوشبختانه در سایه مدیریت عالی دکتر فیروزیان و تلاش های شبانه روزی کارکنان و کارگران زحمتکش عینالی مشکلات خاصی نبود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به نام گذاری سال آینده از طرف شورای اسلامی شهر تبریز به نام سال فضای سبز اظهار نمود: شورای شهر توجه خاصی به این تفرجگاه دارد که ماحصل تلاش چندین ساله کارگزاران عینالی و حمایت استانداران، مسئولین استانی و شهری و شهرداران وقت است و به آبروی شهرمان تبدیل شده و میزبان تعداد کثیری از گردشگران کشورمان و سایر کشورهاست.
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز با قدردانی از کارگزارن عینالی بعنوان یک شهروند اظهار نمود: به اذعان اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان که در اواخر سال جاری مهمان ما در تبریز بودند این مجموعه را در مقایسه با سایر تفرجگاه های کوهستانی کشور قابل تحسین و در کشور بینظیر خواندند و طرح جنگلکاری و تفرجگاهی عینالی تبریز را طرح موفق و قابل اجرا در سایر استانهای کشور دانستند.
کریم صادق زاده تبریزی افزود: آقای دکتر شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز که به این مجموعه نگاه ویژه داد و  شورای اسلامی از نظر تصویب بودجه و سایر مصوبات مرتبط با سازمان عون بن علی و در راستای توسعه کمی و کیفی تفرجگاه عینالی حمایت خود را دریغ نخواهد کرد.
لازم به ذکر است در این بازدید با اهدای لوح یادبود و هدیه ای از فیروزیان مدیرعامل و عبداله نژاد مدیر روابط عمومی سازمان عون بن علی به نمایندگی از طرف تمامی تلاشگران تقدیر بعمل آمد.

 


مهدی عبداله نژاد