تاریخ : پنجشنبه 18 ارديبهشت 1399     |     کد : 1630

توسط موکب شهدای استان آذربایجان شرقی صورت گرفت؛

اهدای ماسک بهداشتی برای استفاده تلاشگران عینالی

 به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز؛ موکب شهدای استان آذربایجان شرقی یرای قدر دانی بخشی از زحمات کارکنان سازمان و کارگران فضای سبز تفرجگاه عینالی تبریز ماسک بهداشتی برای استفاده این قشر زحمتکش اهدا نمود.
 بر اساس این گزارش، در روزهای کرونایی که بخش اعظمی از کسب و کارها تعطیل و دورکاری در برخی از ادارات لحاظ شده‌ است شاهد فعالیت بی وقفه عزیزان زحمتکش فضای سبز و مدیریت پسماند به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس هستیم. افراد بی ادعایی که در این شرایط بحرانی می‌کوشند با پاکسازی و نظافت و افزودن بر زیبایی شهر گامی در راستای کاهش شیوع این بیماری بردارند.
 نیروهای فضای سبز در این وضعیت سعی می کنند فضای شهر را تغییر داده و آن را برای تقویت روحیه شهروندان شاد و سر سبز نگاه دارند. عده‌ای با رنگ کردن جداول، عده‌ای با گلکاری و عده ای نیز با تنظیف فضای شهری سعی می‌کنند حال و هوای خوش بهاری را برای شهروندان به ارمغان بیاورند.
 در این میان البته نباید از وضعیت ایمنی این قشر بی ادعا غافل شد. سلامت پاکبانی که حاضر می‌شود در شرایط سخت و خطرناک کرونایی برای تقویت روحیه شهروندان وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد باید در اولویت باشد و سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا باید به اقلام بهداشتی نظیر ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش مجهز باشند
 مدیریت شهری در کلانشهر 1.8 میلیون نفری تبریز این روزها با فضاسازی شهری و گلکاری سطح شهر به استقبال از بهار رفته‌ است و حدود 2 هزار پاکبان و کارگر فضای سبز در مناطق و معابر مختلف مشغول فعالیت برای استقبال از بهاری دل‌انگیز هستند که توجه به سلامت آنها ضرورتی انکارناپذیر است که برای قدر دانی بخشی از زحمات این عزیزان و وظیفه انسانی در این روزها ، موکب شهدای استان آذربایجان شرقی تعداد 2000 ماسک بهداشتی برای استفاده قشر زحمتکش اهدا نمود.
 
 


مهدی عبداله نژاد