تاریخ : پنجشنبه 19 تير 1399     |     کد : 1682

با هدف رسیدن به خودکفایی در تولید انواع گل؛

شروع احداث گلخانه سوم سازمان عون بن علی شهرداری تبریز در بوستان نهالستان تفرجگاه عینالی

به گزارش روابط عمومی سازمان عون بن علی شهرداری تبریز؛ فیروزیان مدیرعامل سازمان با بیان اینکه توسعه پایدار فضای سبز استراتژی ماست، گفت: در راستای افزایش تولیدات گل و گیاه و رسیدن به خودکفایی در تولید گل و گیاه مورد نیاز تفرجگاه عینالی تبریز و توسعه پایدار فضای سبز ، عملیات عمرانی احداث گلخانه سوم در بوستان نهالستان تفرجگاه بصورت امانی توسط تلاشگران امور اجرایی و امانی سازمان آغاز شد.
 مدیرعامل سازمان عون بن علی با اشاره به افزایش دو برابری تولیدات گلخانه در سال 98 نسبت به سال 97 افزود: با تلاش مضاعف در مدت اندک گلخانه دوم در دی ماه سال 98 به بهره برداری رسید و با مدیریت نیروهای انسانی ماهر واحد فضای سبز سازمان و تولید گل های مورد نیاز برای کاشت بهاره  توانستیم در مدیریت هزینه ها گام موثری برداریم .
 فیروزیان با اشاره به تجربیات سال گذشته در احداث گلخانه دوم عینالی بیان داشت: سعی می کنیم با کمترین قیمت و بهترین سازه احداث گلخانه جدید را در کمترین زمان به اتمام برسانیم صرفه جویی در خرید گل و گیاه از استان های دیگر و مدیریت هزینه در این خصوص یکی از خط مشی های ماست که از سالهای قبل شروع کرده ایم.
وی ابراز امیدواری کرد با افزایش تعداد گلخانه های عینالی و خودکفایی در زمینه تولید گل و گیاه در آینده نزدیک از طریق فروش مازاد بر نیاز بتوانیم برای سازمان کسب درآمد داشته باشیم.
 
 
 
 


PDF چاپ چاپ