تاریخ : شنبه 11 بهمن 1399     |     کد : 1878

  به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی

  نمایشگاه عکس های انقلاب و 29روایت از حماسه 29 بهمن سال 56 مردم تبریز در تفرجگاه عینالی برپا شد

  به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه حاوی عکس هایی از حماسه آفرینی مردم تبریز در سال 1357 و 29 روایت از حماسه 29 بمهن 56 مردم تبریز برپا شد.
  مهدی عبداله نژاد مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز با ذکر این خبر گفت: همزمان با فرا رسیدن چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی با هدف آشنا کردن قشر جوان و نوجوان با حال و هوای دوران مبارزه بر علیه رژیم ستمشاهی، نمایشگاه حاوی عکس هایی از حماسه آفرینی مردم تبریز در سال 1357 و 29 روایت از حماسه 29 بمهن 56 مردم تبریز با همکاری امور فرهنگی و پایگاه مقاومت شهدای گمنام سازمان در طبقه اول نگارخانه عینالی برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است.
  مدیر روابط عمومی سازمان افزود: در این نمایشگاه 57  قطعه عکس از حماسه آفرینی مردم تبریز در سال 1357 و 29 روایت از حماسه 29 بمهن 1356 مردم تبریز در معرض دید گردشگران و بازدیدکنندگان از تفرجگاه عینالی قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند تا 29 بهمن ماه از این نمایشگاه بازدید بعمل آورند.
  مهدی عبداله نژاد در خصوص اقدامات انجام شده در راستای فضاسازی تفرجگاه عینالی در ایام  الله دهه فجر بیان نمود: به منظور گرامیداشت دهه فجرپرچم های ایران، پوسترها و بنرهایی در قالب پیام های انقلاب و مقام معظم رهبری در نقاط مختلف تفرجگاه و ساختمان اداری سازمان نصب شده است.  PDF چاپ چاپ