تاریخ : چهارشنبه 31 شهريور 1400     |     کد : 2034

  به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس؛

  آیین تجدید میثاق با شهدا و کاشت نمادین نهال در جوار شهدای گمنام عون‌بن‌علی

  به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز؛ در اولین روز از هفته دفاع مقدس با مشارکت اداره کل بازرسی شهرداری تبریز و سازمان عون بن علی با حضور مدیرکل و کارکنان اداره کل بازرسی، مدیران بازرسی مناطق و سازمان های شهرداری تبریز به همراه مدیرعامل و کارکنان سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز در جوار یادمان شهدای گمنام عون بن علی با غبار روبی، نثار گل بر قبور شهدا و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
  بر اساس این گزارش به همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام عون بن علی با حضور بسیجیان این پایگاه به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم چند اصله نهال کاشته شد.
  تراب محمدی مدیرکل بازرسی شهرداری تبریز در این آیین اظهار نمود: اظهار کرد: در نخستین روز هفته دفاع مقدس، جهت لبیک‌گویی به فرامین مقام معظم رهبری  و میثاق با آرمان‌های حضرت امام(ره) و شهدای عزیز، به همراه تمامی پرسنل اداره کل بازرسی در مناطق و سازمان‌ها، امروز مراسم کوهپیمایی به مقصد زیارت شهدای گمنام عینالی برگزار شد.
  وی افزود: امروز عهد و پیمان می‌بندیم که راه شهدا را ادامه داده و با وجدان کاری، شفافیت و سالم‌سازی محیط و رسیدگی به‌موقع به امور ارباب رجوع، به آرمان‌های این عزیزان لبیک بگوییم.
  مسئول امور ایثارگران شهرداری تبریز تصریح کرد: ایثار امروز تلاش برای رضایت شهروندان از  نظام مقدس جمهوری اسلامی است که اگر در این کار موفق باشیم، اقدامی انقلابی و جهادی انجام داده‌ایم.
  وی اضافه کرد: هر چند کسب رضایت شهروندان وظیفه ما است، اما علاوه بر وظیفه اداری، با تلاش مضاعف، وجدان کاری و پشتکار، هم شهدا و مقام معظم رهبری از ما راضی بوده و هم توصیه دینی خود را به جا آورده‌ایم. 
  محمدی تأکید کرد: همه ما مدیون شهدا، خانواده معظم شهدا، جانبازان، جانبازان قطع نخاعی، اعصاب و روان و به‌خصوص شهدای مدافع حرم و به‌ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان سیدالشهدای مدافعان حرم هستیم که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا مردم ایران در آسایش و امنیت زندگی کنند.

  PDF چاپ چاپ