تاریخ : يکشنبه 21 فروردين 1401     |     کد : 2134

  معاون عمرانی وزیر کشور:

   برای توسعه تفرجگاه عینالی در کنار مدیریت سازمان و شهرداری تبریز هستیم

  بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان طی جلسه‌ای با مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور در محل وزارت کشور دیدار و گفت‌وگو کردند.


  بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان طی جلسه‌ای با مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور در محل وزارت کشور دیدار و گفت‌وگو کردند.

   به گزارش سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، در این جلسه دانش پناه مدیر عامل سازمان عینالی گزارشی جامع  از روند فعالیت‌ها، برنامه‌های توسعه بخشی، موقعیت جغرافیایی و امورات زیرساختی تفرجگاه عینالی ارائه کرد.

   جمالی نژاد معاون وزیر کشور پس از ارائه گزارش جامع مدیرعامل سازمان عینالی، ضمن ابراز بی اطلاعی از انجام فعالیت‌ها و موقعیت کوهستانی این منطقه در حاشیه شهر تبریز، گفت:گزارش مدیریت سازمان از فعالیت این مجموعه کامل و جامع بوده و بنده را مشتاق به بازدید از این تفرجگاه کرد، علی رغم سفرهای متعددی که به تبریز داشتم متاسفانه اطلاعی از وجود چنین تفرجگاهی در حاشیه شهر تبریز نداشتم و این نخستین بار است که در جریان امورات و حجمی از فعالیت تفرجگاه عینالی در تبریز قرار می گیرم و حتما در اولین سفر خود به تبریز از این تفرجگاه بازدید خواهم کرد چرا که با توجه به مستندات و گزارش مدیرعامل سازمان، زیرساخت های انجام شده از جمله تله کابین عینالی گواه این را میدهد که عینالی فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری و پتانسیلی بالا برای جذب گردشگر دارد.

   شایان ذکر است که معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در این دیدار از حمایت لازم برای جذب امکانات این تفرجگاه خبر داد و همواره خود را در کنار شهرداری تبریز و مدیریت سازمان عینالی برای توسعه هرچه بیشتر این تفرجگاه دانست.


  PDF چاپ چاپ