تاریخ : دوشنبه 29 فروردين 1401     |     کد : 2138

  قائم مقام شهرداری قزوین

   تفرجگاه عینالی مجموعه ای کامل و جامع است

  به گزارش امور ارتباطات سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز مهدی ترابی معاون مالی و اقتصادی شهرداری قزوین به همراه جمعی از مدیران ارشد شهرداری قزوین و همچنین اعضای شورای اسلامی این شهر از تفرجگاه عینالی بازدید کردند.

  مهدی ترابی ضمن قدردانی از مهمان‌نوازی خوب شهرداری تبریز و تشکر از زحمات عوامل اجرایی سازمان عینالی گفت مجموعه بزرگ عینالی در موقعیت جغرافیایی خوب و مناسبی از شهر قرار گرفته و توصیه میکنم حتما گردشگران سایر شهرها نیز از این فرصت استفاده کرده و از تفرجگاه عینالی بازدید کنند.
   
   ترابی اظهار کرد:
   تفرجگاه عینالی مجموعه کامل و جامع است چرا که در کنار جلوه های طبیعی و خدادادی این منطقه، حیات وحش و امکانات تفریحی وجود دارد و این باعث زیباتر شدن هر چه بیشتر این تفرجگاه شده است .
   
   وی در ادامه ضمن اشاره به راه‌های دسترسی و سهولت در رفت و آمد مردم به تفرجگاه و هزینه های انجام شده در خصوص پروژه های عمرانی گفت:
   تله کابین عینالی از تکنولوژی خوب و به روز دنیا ساخته شده و این امر اطمینان کامل را برای استفاده کنندگان فراهم می سازد.
   
   وی تصریح کرد مردمان عزیز ایران همیشه دوست دارند مکانی که برای تفریح انتخاب می‌کنند اماکن مقدس هم وجود داشته باشد و با و با مزین شدن این تفرجگاه به عطر و بوی ۸ شهید گمنام دفاع مقدس و همچنین آستان مقدس امامزادگان ، باعث شده از لحاظ گردشگری مذهبی هم تکمیل باشد.
   
   شایان ذکر می باشد در این بازدید مهری السادات تقوی رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر قزوین و منوچهر جعفری مدیرکل امور ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز حضور داشتند.

   
   


  PDF چاپ چاپ