تاریخ : سه شنبه 6 ارديبهشت 1401     |     کد : 2140

  رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز:

    عینالی بهترین بستر و پتانسیل را برای توسعه ورزش همگانی دارد

   به گزارش امور ارتباطات سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی با حضور پرویز هادی رئیس کمیسیون، شهرام دبیری و حکیمه غفوری اعضای کمیسیون و بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان عون بن علی در سالن کنفرانس عینالی برگزار شد.

    به گزارش امور ارتباطات سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی با حضور پرویز هادی رئیس کمیسیون ، شهرام دبیری و حکیمه غفوری اعضای کمیسیون و بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان عون بن علی در سالن کنفرانس عینالی برگزار شد.
    هادی ضمن اشاره به استقبال شهروندان از تفرجگاه عینالی گفت :
  بهترین بستر و پتانسیل برای توسعه ورزش همگانی را تفرجگاه عینالی دارد  ، چرا که همواره خانواده‌ها از این تفرجگاه استقبال می‌کنند و هدف کمیسیون ورزش و جوانان شورا هم حضور خانوادگی شهروندان در برخی رشته های ورزشی می باشد.
     وی در ادامه گفت:
  در جلسه امروز کمیسیون ورزش و جوانان مصوب شد که در آمفی تئاتر روباز عینالی مسابقات پارکو برگزار شود و نماینده انجمن هیئت‌های ورزشی پیگیر برگزاری و میزبانی این مسابقات خواهد بود.

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به ظرفیت بالای مکان های مربوط به فعالیت‌های ورزشی عینالی گفت:
   باید بررسی‌های کارشناسی در خصوص محلهای ورزش همگانی انجام شود تا تداخلی برای آرامش کوهنوردان و گردشگران نداشته باشد.


   


  PDF چاپ چاپ