تاریخ : دوشنبه 19 ارديبهشت 1401     |     کد : 2146

  پتانسیل بالای عینالی برای دانشجویان دانشگاه هنر

  عینالی محل مناسب برای اجام پروژه های معماری و چند رسانه ای

  به گزارش امور ارتباطات سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز سید علی فارغ معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به همراه بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان عون بن علی، از تفرجگاه عینالی بازدید و در جریان فعالیت‌های این سازمان قرار گرفت.

  به گزارش امور ارتباطات سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز سید علی فارغ معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به همراه بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان عون بن علی ، از تفرجگاه عینالی بازدید و در جریان فعالیت‌های این سازمان قرار گرفت.
   سید علی فارغ در این ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده و مدیریت مناسب تفرجگاه گفت:
   با توجه به بازدید میدانی که انجام دادیم ، پتانسیل تفریح و تربیت بدنی در فضای ایجاد شده عینالی  بسیار خوب است و برای استفاده از این بستر مناسب درخواست‌هایی به مدیرعامل سازمان ارائه گردید که می‌تواند تعامل خوب و نزدیکی با سازمان عون بن علی داشته باشیم.
   وی در ادامه گفت :
  تفریح و تربیت بدنی مقوله ای پرورشی برای دانشجویان هنر و همچنین مقاصد فرهنگی است و با توجه به اینکه تبریز هم یک شهر دانشگاهی محسوب می شود ، پتانسیل و بستر عینالی می‌تواند برای اردو و توریسم های دانشگاهی محلی زیبا و مناسب باشد.
   معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز از امضاء تفاهم‌نامه بین سازمان توسعه و عمران عون بن علی و دانشگاه هنر اسلامی تبریز در چند روز آینده خبر داد و گفت :
  دانشگاه هنر اسلامی نیز آماده است تا با استفاده از امکانات خود در زمینه معماری ، صنایع دستی و رسانه در توسعه فضای تفریحی و گردشگری ایرانی اقدامات لازم را انجام دهد.


   


  PDF چاپ چاپ